Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego
lubuskie, województwo lubuskie
praca stacjonarna
4874 dni temu

Duża Firma Handlowa–dystrybutor artykułów mleczarskich, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo lubuskie

Zadania:
  • regularna obsługa klientów na wyznaczonym terenie,
  • rozszerzanie współpracy i pozyskiwanie nowych klientów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości lokalnego rynku .
  • dynamizmu, samodzielności, odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • najchętniej osoby zamieszkałe na terenie miast: Sulechów, Świebodzin, Międzyrzecz lub Zielona Góra.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • pracę w młodym zespole,
  • samochód służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku została założona w 1991 roku. Inicjatorem i pomysłodawcą wspólnych działań były największe Spółdzielnie Mleczarskie funkcjonujące i zlokalizowane na terenie Podlasia. Nasz kapitał jest w 100% Polski, a właścicielami firmy są rolnicy będący producentami mleka.