Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

CENTRUM OGRODNICZE ROL-PEST
kujawsko-pomorskie, Ostaszewo/woj. Kuj.Pomporskie
praca stacjonarna
6818 dni temu

Ogłoszenie numer: 14021, z dnia 2005-11-16

Prowadzimy działalność w Ostaszewie 10km od Torunia, przy trasie A1 w kierunku Gdańsk. Istniejemy na rynku od 1991 roku, kiedy otworzyliśmy maleńki sklepik ogrodniczy. W okresie 14 lat firma nasza przekształciła się w ogromne Centrum Ogrodnicze zajmujące 5.500 m2 zabudowanej powierzchni.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Ostaszewo/woj. Kuj.Pomporskie

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy

Wymagania

Wykształcenie min. średnie Preferowana znajomośc branży ogrodniczej Umiejętność samodzielnego organiozaowania czasu oracy Znajomość obsługi komputera Prawo jazdy kat.B Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Praca w stabilnej,rozwijajacej się firmie Samochód służbowy Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość rozwoju