Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie, Łódź i Polska Centralna
praca stacjonarna
4929 dni temu

Nasz Klient, działająca z powodzeniem na rynku polskim od 1997 roku firma zagraniczna, producent i dostawca nowoczesnych systemów pakowania przemysłowego, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Nr ref.: PH/03/11/praca

Miejsce pracy: Łódź i Polska Centralna

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów, głównie z sektora przemysłowego, na przydzielonym obszarze działania w Łodzi i w województwach Polski Centralnej oraz podtrzymywanie i rozwijanie partnerskiej współpracy z odbiorcami istniejącymi
  • współudział w tworzeniu regionalnego budżetu sprzedaży i stałe dążenie do jego realizacji, w ścisłej współpracy z Przedstawicielami Handlowymi pracującymi w innych regionach kraju
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń i prezentacji praktycznych dla klientów, aktywny udział w konferencjach, sympozjach, spotkaniach branżowych, targach i wystawach
  • systematyczne raportowanie do Dyrektora Handlowego o zaawansowaniu realizacji planów sprzedaży i ważnych zdarzeniach w regionie
  • uczestnictwo w tworzeniu planów działań marketingowych oraz ciągłe poszukiwanie nowych obszarów zastosowań produktów firmy i sposobów dotarcia do klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne – preferowany licencjat
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy handlowej w branży technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • energiczna, otwarta na kontakty z ludźmi osobowość
  • aktywność i zdolność do samodzielnej pracy
  • łatwość przyswajania i przekazywania wiedzy
  • gotowość do częstych podróży służbowych w regionie
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • dobrą, życzliwą atmosferę
  • szkolenia w zakresie produktów i technik sprzedaży oraz wszelkie niezbędne narzędzia - samochód służbowy, telefon komórkowy, pokrycie bieżących kosztów działania
  • konkurencyjne wynagrodzenie

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656