Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy

Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o.
podkarpackie, Stalowa Wola, Nisko, Lubaczów, Rzeszów, Jasło
praca stacjonarna
4881 dni temu

Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową działu handlowego poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola, Nisko, Lubaczów, Rzeszów, Jasło

Nr Ref.: ph/wybrane miasto

Zadania:
  • pozyskiwanie klientów (sekcja klientów biznesowych i indywidualnych)
  • profesjonalna obsługa pozyskanych klientów
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i ukierunkowanie na wysokie cele sprzedażowe
  • otwartość i łatwość nawiązywanie kontaktów
  • kreatywność i dynamizm w działaniu
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • najatrakcyjniejszy na rynku system premii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • wsparcie w postaci telemarketingu (opcja)