Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
dolnośląskie, Wrocław , Środa śląska , Trzebnica, Wołów , Milicz , Oleśnica , Dzierżoniów , Świdnica, Strzelin i okolice
praca stacjonarna
4953 dni temu

PKO BP BANKOWY PTE S.A. Grupa Kapitałowa PKO BP www.bankowy.pl Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Wrocław , Środa śląska , Trzebnica, Wołów , Milicz , Oleśnica , Dzierżoniów , Świdnica, Strzelin i okolice

Zadania, jakie stawiamy:
  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów PKO BP BANKOWY OFE.
  • Udział w tworzeniu i rozbudowie sieci sprzedaży.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum średniego wykształcenia, lub doświadczenia w sprzedaży OFE.
  • Komunikatywności.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i samochód.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna
  • Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne (na koszt firmy)
  • Konkursy motywacyjne
  • Bonusy
  • Możliwość pracy w dynamicznej, stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".