Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

LUKAS Bank SA
Szczecin, Szczecin, Police, Gryfino i okolice
praca stacjonarna
4913 dni temu
topp2.jpg

LUKAS Bank to bank detaliczny, budujący długoterminowe relacje z klientami, których podstawą jest profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Zatrudniamy ponad 5 tys. pracowników. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuska grupa finansowa Crédit Agricole, która działa na terenie 70 krajów i zatrudnia ponad 160 tys. osób. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Symb. ref.: PH/02/SZ
Miejsce pracy: Szczecin, Police, Gryfino i okolice
PROFIL KANDYDATA:
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej  (osobom nie posiadającym własnej działalności podpowiemy jak ją otworzyć)
GŁÓWNE ZADANIA:
  • sprzedaż kredytu ratalnego na podległym terenie
  • pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami handlowymi (współpracującymi sklepami)
OFERUJEMY:
  • współpracę z nami na podstawie umowy o współpracy
  • atrakcyjną pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (w pierwszym okresie gwarantowane wynagrodzenie)
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazną, twórczą atmosferę

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUKAS Bank SA dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."
bottom1.jpg