Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel Handlowy

P.P. CLOVIN sp.j. Ewa Żanowska i wspólnicy
warmińsko-mazurskie, Woj. Pomorskie I Warmińsko-Mazurskie
praca stacjonarna
6875 dni temu

Ogłoszenie numer: 13715, z dnia 2005-10-19

Zakłady Wytwórcze chemii przemysłowej i gospodarczej PP COLVIN Sp. J.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Woj. Pomorskie I Warmińsko-Mazurskie

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy dla odbiorców hurtowych i detalicznych

Wymagania

-wykształcenia min. średniego -entuzjazmu i operatywności -doświadczenia w pracy na stanowisku -przedstawiciela handlowego -znajomości lokalnego rynku -skuteczności w działaniach handlowych -prawa jazdy kategorii B i praktyki w -prowadzeniu samochodu -posiadania komputera i internetu w miejscu zamieszkania

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie + prowizję (umowa o pracę) - telefon komórkowy - samochód służbowy