Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

EXPENT
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4876 dni temu

Ogłoszenie numer: 137131, z dnia 2011-03-11

EXPENT

Firma jest prężnie działającą  jednostką na terenie Warszawy i okolic poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

Jeżeli pracowałeś/aś kiedyś jako przedstawiciel i wiesz na czym polega prestiż tego zawodu to napisz do nas o gwarantujemy Ci że jeśli dostaniesz tą pracę bardzo szybko i łatwo uzyskasz ten prestiż ...

Wymagania

  • operatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista (jako wizytówka firmy i produktu)
  • prawo jazdy kat „b"
  • znajomość podstaw handlu
  • auto (na początku współpracy)
  • kreatywność
  • swoboda kontaktu z ludźmi

Oferujemy

  • umowę o pracę (pełny etat)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • realna szansa szybkiego awansu
  • wysokie zarobki (podstawa +premia adekwatna do wyników)
  • telefon służbowy
  • auto służbowe (w późniejszym etapie po około 1 miesiącu)
  • prace na nowym produkcie (ułatwienie w pozyskiwaniu nowych klientów)

Wynagrodzenie

Od 2000 do 8000 PLN