Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

TOOTINY - Poznań
pomorskie
praca stacjonarna
4893 dni temu

Ogłoszenie numer: 135408, z dnia 2011-02-21

Nasza Firma działa w branży zabawkarskiej oraz art. niemowlęco-dziecięcych jako wyłączny dystrybutor i przedstawiciel kilku renomowanych światowych marek na terenie Polski : Teddykompaniet, Lascal,Bettacare,Korbell ,Zwindups,Vizz. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca na terenie województw: lubuskie,wielkopolskie,kujawsko pomorskie,pomorskie,zachodniopomorskie
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;
  • Utrzymanie i rozwój dotychczasowego rynku;
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Bieżące monitorowanie rynku;
  • Realizacja planów bieżących;
  • Prowadzenie prezentacji produktów firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Minimalnie dwa lata doświadczenia na stanowisku p.h
  • Gotowość do zaangażowania się w rozwój firmy;
  • Predyspozycje sprzedażowe
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne;

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiągniętych wyników;
  • Umowę o pracę;
  • Pełne szkolenie stanowiskowe;
  • Wysoki standard organizacji pracy;
  • Możliwość rozwoju w cenionej firmie;
  • Samochód służbowy, komputer, telefon