Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

Leterus s.c.
mazowieckie
praca stacjonarna
4992 dni temu

Ogłoszenie numer: 134701, z dnia 2011-02-17

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kserokopiarek i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich urządzeń kserujących i drukujących.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy do pracy w Warszawie Kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kserokopiarek, drukarek, ploterów oraz sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do wszystkich urządzeń kserujących i drukujących.

Jeżeli:

  • Wierzysz, że sukces Firmy zależy od Ciebie
  • Jesteś osobą dynamiczną i komunikatywną i przebojową znasz dobrze nasza branżę
  • Interesują Cię nowe technologie
  • Potrafisz ciężko i efektywnie pracować
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, samodzielną, kreatywną i systematyczną
  • Masz prawo jazdy kategorii B

To jesteś idealnym kandydatem do pracy w naszej firmie

Zadania:

Praca dla bardzo samodzielnych i przedsiębiorczych handlowców z dużym doświadczeniem w branży. Zdobywanie i obsługa bieżąca klientów.

Wymagania

  • Dobra znajomość i doświadczenie branży
  • Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży kopiarkowej - handlowca gotowego podjąć nowe wyzwanie. Charyzmatyczny doskonale znający techniki sprzedaży oraz techniki motywacyjne.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: bardzo atrakcyjne, prowizja + premia