Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Ezbud-Interster Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5014 dni temu

Ogłoszenie numer: 134409, z dnia 2011-01-26

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną i działamy na terenie województwa łódzkiego.

W związku z rozwojem naszej Hurtowni Materiałów Budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów (inwestycji)
  • Kompetentna obsługa klientów w wyznaczonym regionie
  • Realizacja założonych planów
  • Dokumentowanie i raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Dobra znajomość rynku materiałów budowlanych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność skutecznego działania w konkurencyjnym otoczeniu
  • Dobra znajomości pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od sukcesów w sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia do pracy