Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Büsscher & Hoffmann Polska Sp. z o.o.
łódzkie, mazowieckie / świętokrzyskie
praca stacjonarna
4953 dni temu

Ogłoszenie numer: 133233, z dnia 2011-02-24

ROZWIŃ SWÓJ POTENCJAŁ Z NAMI!!!
Büsscher & Hoffmann jest przedsiębiorstwem należącym do grupy Kwizda z ponad 159- letnią tradycją. Dynamiczny i ekspansywny rozwój Naszej firmy jest możliwy dzięki  sukcesywnemu wdrażaniu innowacyjnych produktów wysokiej jakości.
Jesteśmy austriackim producentem polimerobitumicznych pap do izolacji dachów  i fundamentów. Z  siedziby leżącej w centrum Austrii dostarczamy i sprzedajemy Nasze produkty na ponad 15 rynków europejskich w tym również do najmłodszej Spółki  „córki” : Büsscher & Hoffmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, mazowieckie / świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • kompetentna obsługa i doradztwo klientów w wyznaczonym regionie ( firmy handlowe, biura projektów, inwestycje i firmy dekarskie
  • rozszerzanie współpracy i pozyskiwanie nowych partnerów
  • realizacja polityki i planów sprzedaży
  • dokumentowanie i raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość rynku izolacji budowlanych
  • zdolności negocjacyjne i handlowe
  • oczekujemy od kandydata samodzielności, dyspozycyjności, zaangażowania oraz odpowiedzialności
  • umiejętności skutecznego działania w konkurencyjnym otoczeniu
  • dobrej znajomości pakietu Ms Office
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od sukcesów w sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy