Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy

MDM Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5008 dni temu

Ogłoszenie numer: 131774, z dnia 2011-02-01

młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z niewielkim kapitałem

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • organizowanie sieci sprzedaży lub akwizycja osobista
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami
  • dbałość o dostępność wyrobów na rynku (u dostawców), ich ekspozycję, kulturę sprzedaży i obsługę posprzedażną
  • szkolenie personelu firm współpracujących w zakresie wiedzy o produkcie, sposobie i kulturze sprzedaży
  • doradzanie potencjalnym klientom zakupu określonego modelu, rodzaju produktu lub rozwiązania technicznego
  • rozpowszechnianie wśród potencjalnych odbiorców materiałów informacyjnych, katalogów, opisów technicznych itp.
  • organizowanie lub zlecanie akcji reklamowych produktów firmy
  • pilotowanie dostaw do klientów
  • udział w targach, wystawach, kontakty z mediami, akcje promocyjne, okresowe spotkania z dealerami
  • znajomość oferowanych produktów
  • wykonywanie innych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska a zlecone przez bezpośredniego przełożonego
  • dbanie o powierzony pojazd służbowy ( zasady korzystania z samochodu służbowego określa osobny dokument)
  • dbanie o lokal służbowy ( zasady korzystania z lokalu/mieszkania służbowego określa osobny dokument)

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: marketing i zarządzanie )
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • duża kultura osobista
  • poprawna dykcja
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od obrotów ( wykonywanie planów sprzedaży)
  • samochód służbowy
  • telefon
  • komputer

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN