Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

KARWEL Z. Jędrychowski, K. Reński Spółka Jawna
pomorskie, kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 129020, z dnia 2011-01-04

Na województwa: pomorskie i kujawsko-pomorskie poszukujemy jednej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie nienagannych relacji z klientami na rynku tradycyjnym
  • kształtowanie i realizowanie strategii sprzedażowej
  • merchandising
  • windykacja

Wymagania

  • wysokie predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem - minimum 2 lata
  • komunikatywność, kreatywność, samodyscyplina w działaniu, determinacja w osiąganiu celów i   sukcesów
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę dla ambitnych
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy