Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy

Fortesta, UAB
Warszawa
praca stacjonarna
4980 dni temu

Ogłoszenie numer: 127683, z dnia 2010-12-27

UAB Fortesta jest litewską spółką budowlaną, oferującą usługi w zakresie robot ogólnobudowlanych m. in. na terenie Polski.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami
  • Poszukiwanie nowych projektów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Udział w negocjacjach handlowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży (część stała oraz bardzo atrakcyjna prowizja)
  • Możliwość rozwoju i awansu