Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 127179, z dnia 2010-12-23

PKO BP BANKOWY PTE należące do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie i obsługa Klientów - Budowanie długoterminowych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiej jakości usług - Realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania

- Determinacji i konsekwencji w realizacji celów - Umiejętności nawiązywania kontaktów i wysokich standardów etycznych - Optymizmu i zaangażowania - Samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole - Wykształcenia min. średniego

Oferujemy

- Bardzo dobre warunki finansowe - Atrakcyjny system motywacyjny - Nienormowany czas pracy o charakterze zadaniowym - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym - System profesjonalnych szkoleń, możliwość awansu

Wynagrodzenie

do 1000 PLN