Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Newcomer
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4980 dni temu

Ogłoszenie numer: 125504, z dnia 2010-12-09

Newcomer

Hurtownia Kosmetyczno-Fryzjerska Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • Obsługa salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich,
  • Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw do obsługiwanych klientów,
  • Raportowanie według ustalonych zasad

Wymagania

  • Znajomość branży kosmetycznej lub fryzjerskiej
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Interesującą oraz stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,
  • Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą,
  • Telefon komórkowy oraz samochód służbowy