Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel handlowy

DWG Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4998 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920 Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

- aktywna realizacja celów sprzedaży - pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami w Regionie - stałe rozwijanie umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy produktowej - sporządzanie bieżących raportów z prowadzonych działań

Wymagania:

- wykształcenia min. średniego - mile widziane doświadczenie - prawa jazdy kat. B - wysokich zdolności interpersonalnych - orientacji na realizację zadań - samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, - system bezpłatnych szkoleń, - pakiet socjalny, - samochód służbowy, - telefon komórkowy, - laptop, - wynagrodzenie podstawowe 3000zł netto miesięcznie + wysoka prowizja