Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

COPYLAND sp .z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4991 dni temu

Ogłoszenie numer: 123665, z dnia 2010-11-17

Firma handlowo usługowa zajmująca się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych: kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i systemów zarządzania dokumentami poszukuje chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań przedstawiciela handlowego należy:
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów,
  • przedstawianie oferowanego sprzętu,
  • negocjacje cen,
  • tworzenie i prezentowanie ofert,
  • spotkania z zainteresowanymi klientami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi
  • kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • znajomość zagadnień związanych z oferowanym stanowiskiem
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie jako handlowiec

Oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole ludzi z nowoczesnym sprzętem biurowym.
Osobom zaangażowanym i kompetentnym zapewniamy możliwość błyskawicznego awansu na stanowiska kierownicze lub samodzielne.