Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel handlowy

Hurtownie Elektryczne FHU Makro
podlaskie
praca stacjonarna
4991 dni temu

Ogłoszenie numer: 122933, z dnia 2010-11-16

Firma o stabilnej pozycji na rynku. Istnieje od 1991r. Firma zajmuje się sprzedażą materiałów elektrycznych dla sektorów: budownictwa, przemysłu, usług i handlu. Współpracujemy z największymi dostawcami wyrobów elektrotechnicznych. Od 2000 roku jesteśmy członkiem jednej z największych grup zakupowych w Polsce - Inter-Elektro. Przynależność do Inter-Elektro ułatwia nam pozyskanie towarów światowych marek w atrakcyjnych dla klientów cenach.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Praca polega na pozyskiwaniu klientów na rynkach lokalnych - na obszarze województwa w którym mieszka Pracownik, prowadzeniu negocjacji, opracowywaniu ofert dla swoich klientów.

Wymagania

  • Min, 1 rok pracy w firmie zajmującej się sprzedażą materiałów elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca na podstawie umowy o pracę,
  • System wynagradzania oparty o wyniki sprzedaży,
  • Samochód służbowy,
  • Telefon komórkowy,
  • Szkolenia,
  • Możliwość awansu.
  • Po osiągnięciu odpowiednio wysokich wyników sprzedaży, zakładamy możliwość otworzenia oddziału w mieście wojewódzkim lub powiatowym - najbliższym miejsca zamieszkania pracownika.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN