Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

NTTCable Polska sp. z o.o.
Warszawa, (Warszawa i okolice)
praca stacjonarna
5059 dni temu

Ogłoszenie numer: 118289, z dnia 2010-10-08

jest polską filią niemieckiej firmy NTTCable GmbH, należącej do grona największych resellerów usług telekomunikacyjnych w Niemczech. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, (Warszawa i okolice)

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na określonym obszarze
  • negocjowanie i zawieranie umów
  • realizowanie celów sprzedaży
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • inicjatywa, zaangażowanie, silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
  • zdolności negocjacyjne, umiejętność przekonywania
  • komunikatywność, siła przebicia
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • szkolenie w zakresie produktu firmy
  • wynagrodzenie na podstawie prowizji