Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

IPK sp. z o.o.
podlaskie, region Podlasie
praca stacjonarna
5115 dni temu

Ogłoszenie numer: 114274, z dnia 2010-09-16

IPK Doradztwo Personalne to firma obecna na rynku europejskim od 1991 roku. Nasz klient – firma z branży około budowlanej, zajmująca się produkcją i dystrybucją materiałów ociepleniowych – poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie, region Podlasie

Nr Ref.: PH-AZ/08/10/praca

Opis stanowiska

- tworzenie bazy klientów i rozbudowa sieci dystrybucyjnej; - badanie rynku; - budowanie długofalowych relacji z klientami; - doradztwo dla klientów i prowadzenie serwisu posprzedażowego; - kontakt z działem logistyki wewnątrz firmy.

Wymagania

- doświadczenie w pracy samodzielnego aktywnego przedstawiciela handlowego; - doświadczenie w rozwoju rynku; - wysokie umiejętności organizacyjne i negocjacyjne; - wytrwałość w dążeniu do celu; - chęć i umiejętność szybkiego uczenia się; - zaangażowanie.

Oferujemy

- umowę o pracę; - motywujące warunki wynagradzania; - możliwość rozwoju kompetencyjnego.