Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

TRAFFIC
kujawsko-pomorskie, Woj.Kujawsko-Pomorskie
praca stacjonarna
7083 dni temu

Ogłoszenie numer: 10693, z dnia 2005-04-27

TRAFFIC

Regionalny Dystrybutor kosmetyków dla fryzjerstwa, solariów i salonów kosmetycznych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Woj.Kujawsko-Pomorskie

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów, budowanie sieci sprzedaży - realizacja polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz współpracy z klientami - utrzymywanie stałego kontaktu z klientami

Wymagania

- min. średnie wykształcenie - doświadczenie w sprzedaży (mile widziana znajomość branży) - łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania -własny samochód i tel.komórkowy

Oferujemy

- samodzielną, odpowiedzialną pracę - motywujący system wynagradzania - możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się, stabilnej firmie - program szkoleń - bardzo dobrą atmosferę w pracy