Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Europap
kujawsko-pomorskie, Kuj - Pom
praca stacjonarna
7024 dni temu

Ogłoszenie numer: 10297, z dnia 2005-04-23

Europap

Jesteśmy firmą produkującą oraz handlującą artykułami papierniczymi użytku domowego.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Kuj - Pom

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów, - utrzymywanie kontaktów z klientami, wsieranie ich w procesie zamówień, - prowadzenie dokumentacji faktórowej z klientami i nadzowrowanie terminowości płatności, - wspłpraca z hurtownikami.

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie, - Wykształcenie min. średnie, - Mile widziane prawo jazdy kat. B - Komunikatywność, umiejętności negocjacyje, - Otwartość, - Wytrwałość

Oferujemy

Wynagrodzenie w zależności od uzyskiwanych wyników.