Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PROMAG S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
5220 dni temu

Ogłoszenie numer: 101518, z dnia 2010-06-03

PROMAG S.A.

PROMAG S.A. profesjonalny dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w oddziale w Gdańsku, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: (nr ref: PH/S5/2010/12.05.2010)

Opis stanowiska

- realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku w grupach asortymentowych (produkty techniczne), - doradztwo techniczne, - prowadzenie negocjacji handlowych, - bieżące raportowanie, - nawiązywanie nowych kontaktów i obsługa klientów.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - doświadczenie w relacjach B2B oraz znajomość technik sprzedaży - mile widziane doświadczenie w branży - determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami - dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych - wysoka motywacja - dobra organizacja czasu pracy - umiejętność obsługi komputera - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, - stabilną formę zatrudnienia oraz profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe.