Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Media Serwis
wielkopolskie, Poznań/cała Polska
praca stacjonarna
5159 dni temu

Ogłoszenie numer: 100821, z dnia 2010-05-31

Firma MADE BY HAND łączy nowoczesny design z drewnem szlachetnego dębu, w trosce o potrzeby naszych wyjątkowych klientów. Wyroby przez nas oferowane są ręcznie wykonywane przez najlepszych specjalistów. Klienci korzystają z najwyższej jakości usług poprzez osobisty kontakt z naszymi handlowcami w całej Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań/cała Polska

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • reprezentowanie firmy przed klientami i kontrahentami
  • budowa długotrwałych relacji z klientami
  • udział w szkoleniach firmowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • optymizm i pozytywne myślenie
  • dobra organizacja pracy
  • determinacja w dążeniu do założonych celów
  • zorientowanie na sukces i motywacja do pracy
  • chęć rozwoju osobistego i zdobywania nowej wiedzy
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w kontakcie z klientem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stała praca w nowoczesnej firmie o zasięgu obejmującym całą Unię Europejską
  • pakiet szkoleń branżowych
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualne podejście do pracownika
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na prowizjach, bonusach i nagrodach