Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Sportimpex P.P.H.U. Jacek Szafrański
Warszawa
praca stacjonarna
5258 dni temu

Ogłoszenie numer: 100612, z dnia 2010-05-27

Firma istnieje na rynku od 1992 i działa w branży sportowej. Jest przedstawicielem na Polskę 3-ch renomowanych marek światowej klasy z kontaktami w kraju i za granicą. Posiada własne biuro handlowe, punkt usługowy, oddział produkcyjny. Dobrze umocowana w realiach polskiego sportu i rekreacji. Obok działalności handlowej jest organizatorem licznych zawodów sportowych rangi ogólnopolskiej, sponsoruje wielu zawodników klasy mistrzowskiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko polegające na kontakcie z klientem (sklepy, sieci, kluby sportowe). Stanowisko przewiduje liczne wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B min. 3 lata;
  • min. 2 lata stażu pracy jako: handlowiec lub na samodzielnym stanowisku polegającym na kontakcie z klientem;
  • doświadczenie na polu branży sportowej bądź chęć wejścia w branżę sportową;
  • zaawansowany język angielski;
  • wykształcenie wyższe (ew. niepełne);
  • pracownik powinien być kontaktowy,samodzielny, ambitny, posiadać charyzmę i kulturę osobistą;
  • mile widziana łatwość opanowywania nowych umiejętności - w tym komputerowych

Oferujemy

  • posadę na pełen etat;
  • samochód służbowy w godzinach pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN