Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Projprzem-Eko Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5240 dni temu

Ogłoszenie numer: 100142, z dnia 2010-05-13

Projprzem-Eko Sp. z o.o. to jedna z najbardziej innowacyjnych firm działających w branży ochrony środowiska. Biuro Handlowe i Zakład Produkcyjny znajdują się w Zamościu k/Bydgoszczy. Naszymi klientami są podmioty instytucjonalne, przedsiębiorstwa, hurtownie oraz grupy instalatorskie. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę nowych klientów.

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy na komputerze
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy