Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

"KOPRA" Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław/cała Polska
praca stacjonarna
5884 dni temu

Ogłoszenie numer: 45168, z dnia 2008-06-06

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - JMA (Hiszpania): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CISA (Włochy): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław/cała Polska

Opis stanowiska

  • pełna nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNY - HANDLOWIEC.
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych.
  • praca polega na systematycznym, bezpośrednim kontakcie z klientami celem pozyskania zamówień i budowy relacji.
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B z praktyką
  • znajomość obsługi komputera
  • tylko osoby mieszkające we Wrocławiu lub okolicznych miejscowościach
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • komputer
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • ciekawą pracę na terenie całej Polski w młodym, miłym zespole
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.