Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel handlowy (wózki widłowe)

Forklift Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5171 dni temu

Ogłoszenie numer: 106649, z dnia 2010-07-22

Forklift Sp. z o.o. dealer wózków widłowych Nissan

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedażowych na określonym terenie,
  • współpraca ze stałymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • długofalowe budowanie relacji z Klientami
  • aktywne wsparcie oraz współpraca z biurem sprzedaży Firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na w/w stanowisku lub w branży pokrewnej
  • wysoka zdolność komunikacji, umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • odpowiedzialność, systematyczność w działaniu, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samodzielną pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,