Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Przedstawiciel Handlowy woj. Podkarpackie

Hewea Centrum Techniki Cargo
Rzeszów
praca stacjonarna
6957 dni temu

Ogłoszenie numer: 13498, z dnia 2005-10-03

HEWEA C.T.C. Sp. z o.o. jest polską firmą z centralą we Wrocławiu. Od kilkunastu lat działamy w branży samochodów użytkowych. Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy FASSI – europejskiego lidera w produkcji żurawi samochodowych oraz wiodących producentów osprzętu samochodów ciężarowych i hydrauliki siłowej.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

- efektywna sprzedaż asortymentu oferowanego przez HEWEA C.T.C. oraz usług towarzyszących typu: montaż żurawi, urządzeń hakowych , układów hydraulicznych itp. - szczegółowa znajomość oferty HEWEA C.T.C., - bieżące uzupełniania wiadomości na temat oferowanych produktów, - przygotowywanie ofert handlowych na produkty oferowane przez HEWEA C.T.C., - podejmowanie wszelkich działań w celu pozyskania klientów dla HEWEA C.T.C., - utrzymywanie bieżących kontaktów z już pozyskanymi klientami HEWEA C.T.C., - budowanie bazy klientów w ramach oddziału, - pozyskiwanie informacji na temat segmentu konsumentów, - znajomość zasad finansowania sprzedaży, a w szczególności leasingu i sprzedaży ratalnej, - branie czynnego udziału w akcjach promocyjnych podejmowanych przez HEWEA C.T.C., a w szczególności obsługa stoisk oraz prezentacji zabudowanych pojazdów podczas wystaw i targów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne, • dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie, • znajomość budowy pojazdów ciężarowych i hydrauliki siłowej, • znajomość i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, • umiejętność pracy w zespole, • obsługa programów MS Word i Excel, • prawo jazdy kat. B, • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• możliwość zatrudnienia w rozwijającej się, wielooddziałowej spółce, działającej w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju. • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, • odpowiedzialną i samodzielną prace na w/w stanowisku, • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, • szkolenia zagraniczne.