Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciel Handlowy - własna działalność

Harox Technologia Jastrychów
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5484 dni temu

Ogłoszenie numer: 80635, z dnia 2009-10-12

www.harox.pl

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży oraz pozyskiwanie i utrzymanie kontaktów z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziany profil budowlany bądź chemia)
  • Znajomość rynku chemii budowlanej(domieszki do betonów, plastyfikatory)
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Rzetelność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Pełna samodzielność w pracy
  • Nieograniczone zarobki w systemie prowyzyjnym
  • System dystrybutorski- przeznaczony dla osób lubiących wyzwania, które chciałyby w przyszłości otworzyć własne biuro handlowe (możliwość uzyskania wyłączności na terenie jednego bądź kilku województw)
  • Fachowa pomoc - szkolenia w zakresie produktów