Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy - Warszawa

Hr Bjorkmans Entremattor
Warszawa
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 24787, z dnia 2006-12-05

Hr Björkmans Entrémattor Sp. z o.o. jest firmą o kapitale szwedzkim specjalizująca się w wynajmie mat wejściowych, mat logo oraz mat graficznych. W związku z rozpoczęciem działalności na terenie Polski poszukujemy na terenie Warszawy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Głównym zadaniem jest pozyskiwanie nowych partnerów firmy jak również obsługa już istniejących.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej • prawo jazdy • dyzpozycyjność, uczciwość, sumienność • zaangażowania w pracę • łatwość nawiązywania kontaktów • wytrwałość • umiejętności organizacji pracy • umiejętności negocjacyjne • posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

W zamian za kompetencje i skuteczność oferujemy stabilną pracę na terenie Warszawy i okolic, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy.