Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Przedstawiciel Handlowy w Zachodniopomorskim

Delmet
Szczecin
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 152861, z dnia 2011-06-24

Delmet

Hurtownia Okuć budowlanych i Narzędzi oddział Szczecin - 20 lat doświadczenia

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych oraz kontakt z centralą spółki.
  • Negocjowanie warunków współpracy z podmiotami zewnętrznymi.
  • Kreowanie wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Zdecydowanie w działaniu.
  • Umiejętność w nawiązywania kontaktów handlowych.
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Swobodna obsługa komputera i oprogramowania biurowego.
  • Warunek konieczny: doświadczenie w sprzedaży narzędzi, elektronarzędzi, okuć budowlanych;
  • Zdolności organizatorskie oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 20 letnim doświadczeniem.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN