Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel handlowy w hurtowni farmaceutycznej

AN Pharmacy Sp. z o.o.
wielkopolskie, Skórzewo
praca stacjonarna
5186 dni temu

Ogłoszenie numer: 97598, z dnia 2010-05-05

Importer równoległy produktów farmaceutycznych.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Skórzewo

Opis stanowiska

Poszukujemy przedstawiciela handlowego do obsługi klientów kluczowych i sieciowych w hurtowni farmaceutycznej, specjalizującej się w imporcie równoległym.

Wymagania

Wykształcenie średnie i wyższe, doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca produktami farmaceutycznymi do spraw klientów kluczowych, znajomość rynku farmaceutycznego, rekomendacje. Wysokie umiejętności komunikacji i negocjacji. Dyspozycyjność.

Oferujemy

Praca na samodzielnym stanowisku, możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności, praca w młodym i zgranym zespole.