Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE SPRZEDAŻY CZĘŚCI/ SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Auto Watin s.j.
wielkopolskie, Jelonek k. Poznania
praca stacjonarna
4966 dni temu

Autoryzowany Dealer Ford i Hyundai w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH/
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE CZĘŚCI/
KIEROWCA DZIAŁU CZĘŚCI

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Nr Ref.: PH/SCZ/02/2011

Zadania:
  • pozyskiwanie rynku nowych odbiorców
  • utrzymanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie ofert na części zamienne
  • zwiększenie i utrzymanie sprzedaży części zamiennych
Oczekujemy:
  • mile widziana znajomość branży i rynku motoryzacyjnego
  • doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • operatywności
  • samodzielności
  • umiejętności zarządzania własnym czasem oraz zadaniami
  • dobrej znajomości pakietu Office i Internetu
  • prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji