Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy w branży usług ochrony i usług prawnych

SUPERVISION M.BARGIEL I WSPÓLNIK Sp.j
dolnośląskie
praca stacjonarna
5248 dni temu

Ogłoszenie numer: 90435, z dnia 2010-03-04

Kancelarie Prawne Omega oraz Agencja Ochrony Supervision poszukuje czterech osób w zakresie sprzedaży usług ochrony mienia w formie dzierżawy systemów alarmowych wraz z monitoringiem i ochroną: www.supervision.com.pl oraz odszkodowań, windykacji i obsługi prawnej firm,

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na woj. Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie,
  • Realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzenia: prowizyjnego oraz wysokie premie za zrealizowaną sprzedaż
  • Profesjonalne szkolenia
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży,
  • Możliwość realizowania indywidualnych planów finansowych w oparciu o przewidywalny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych wynagrodzeń z tytułu sprzedaży innych produktów- kredytów, leasingu ,oferty biura podróży - www.solemar.pl
  • Możliwość generowania dochodu pasywnego
  • Możliwość awansu na stanowisko menedżera.
  • Dla najlepszych samochód służbowy, telefon służbowy, stałe wynagrodzenie na poziomie 2000 zł netto plus prowizje.