Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Międzyrzecz
Przedstawiciel handlowy w branży papierniczej

PHUP "ZEMAR" Sp. z o.o.
Międzyrzecz
praca stacjonarna
4799 dni temu

Ogłoszenie numer: 150312, z dnia 2011-05-27

Firma "ZEMAR" Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem artykułów szkolnych biurowych i zabawek., zaopatruje klientów na terenie całego kraju.

Istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Opis stanowiska

Poszukujemy osób dyspozycyjnych z doświadczeniem w branży papierniczej (warunek konieczny) do obsługi klientów na wyznaczonym terenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży artykułów szkolnych i biurowych
  • znajomość rynku artykułów papierniczych
  • umiejętności handlowe i komunikacyjne
  • znajomość obsługi komputera Exel, Word, Outlook
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia- wymagana działalność gospodarcza
  • wynagrodzenie stałe + prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników
  • samochód
  • telefon
  • laptop