Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy W Branży It

WaveNet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7022 dni temu

Ogłoszenie numer: 10315, z dnia 2005-04-24

WaveNet Sp. z o.o. - zajmujemy się dostarczaniem, instalacją i obsługą łączy internetowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- obsługa obecnych klientów - przeprowadzenie negocjacji - nawiązywanie nowych kontaktów - przygotowanie ofert do przetargów - wykonywanie zadań zleconych - monitoring działań konkurencji

Wymagania

- kreatywność i samodzielność - komunikatywność i konsekwencja w działaniu - prawo jazdy kat. B - komunikatywna znajomość języka angielskiego - wysoka kultura osobista - własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - poznawanie nowoczesnych technologii - prace w młodym, energicznym i kreatywnym zespole - wynagrodzenie stałe + wysoka prowizja uzależniona od osiąganych wyników - wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy