Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel handlowy - stal nierdzewna

INOX-GROUP
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4740 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma handlowa, oferująca szeroki zakres produktów ze stali nierdzewnych
W związku z szybko rosnącym udziałem w rynku poszukujemy kolegi/koleżanki na stanowisko:

Nr Ref.: H1/2011- warmińsko-mazurskie

Zadania:
  • realizacja planów sprzedażowych
  • asertywne pozyskiwanie nowych klientów oraz profesjonalna opieka
  • budowanie przyjaznych oraz długofalowych relacji z odbiorcami
  • prezentacja ofert
  • negocjowanie warunków handlowych
  • promocja i reprezentowanie firmy
  • tworzenie raportów, analiza rynku i działań konkurencji
Wymagania:
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • silna determinacja i orientacja na osiągnięcie sukcesu
  • pełne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • doświadczenie, zgodne z profilem oferty będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie; podstawa +system prowizyjny
  • miła atmosfera w młodym energicznym zespole
  • samochód służbowy i profesjonalne narzędzia pracy
  • samodzielność i swoboda działania, umowa o pracę
  • szkolenia