Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel Handlowy SmartCam

Smart Cam sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4789 dni temu

Ogłoszenie numer: 153489, z dnia 2011-06-06

Jesteśmy młodą i pełną energii firmą. Uważnie obserwujemy postęp nowych technologii, zwłaszcza w zakresie przekazu video z profesjonalnych kamer IP. Widzimy możliwości, jakie daje internet. Dzięki temu nowoczesne rozwiązania już dziś mogą trafić do tysięcy domów i firm w postaci naszych innowacyjnych i przyjaznych usług służących poprawie komfortu i bezpieczeństwa życia. Obecnie jesteśmy na etapie wprowadzenia na rynek nowej innowacyjnej usługi multimedialnej skierowanej do szerokiej bazy odbiorców indywidualnych oraz firm.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy oraz budową struktur handlowych na terenie  całej Polski aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela handlowego SmartCam będzie odpowiedzialna za bezpośrednią sprzedaż usług multimedialnych związanych z przekazem video z profesjonalnych kamer IP – skierowaną  do klientów indywidualnych  jak i również  małego i średniego biznesu.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość  w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Zapał i silna motywacja do pracy
  • Podstawa wiedza o sieci Internet oraz umiejętność obsługi komputera PC

Oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciekawą pracę w nowej, szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie  na podstawie  umowy o pracę
  • Udział we wprowadzaniu nowej usługi  na rynek
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia)