Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY | /sklepy tradycyjne i nowoczesne rynek FMCG/

HASCO-LEK DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
Poznań, Region Poznań i okolice
praca stacjonarna
5642 dni temu

Ogłoszenie numer: 62275, z dnia 2009-04-08

W związku z dynamicznym rozwojem polskiej firmy farmaceutycznej „HASCO-LEK DYSTRYBUCJA” Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
/sklepy tradycyjne i nowoczesne rynek FMCG/

Miejsce pracy: Poznań, Region Poznań i okolice

Nr Ref.: PH/Poznań/2009

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Rozwijanie ekspozycji produktów w sklepach i wdrażanie programów promocyjnych
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji zadań
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Konsekwencji w realizacji założonych celów
  • Bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych
  • Sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Miejsca zamieszkania: Poznań lub okolice
  • Stałego dostępu do komputera i Internetu

Oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną pracę w firmie, należącej do czołówki polskich producentów leków
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • Szkolenia wzbogacające kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego