Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy (przyszły koordynator terenowej sieci sprzedaży)

Feniks ekopodpałka Tomasz Skrzypczak
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 155919, z dnia 2011-07-21

Producent wyrobów na bazie wełny drzewnej, w tym podpałki ekologicznej Feniks oraz Dekoracyjnej wełny drzewnej

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto

Nr Ref.: 2055

Opis stanowiska

  • obsługa klienta detalicznego
  • budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z nowymi klientami
  • zaangażowanie w rozwój i budowę sieci sprzedaży na terenie woj. pomorskiego, Trójmiasta

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w handlu i sprzedaży bezpośredniej (wymóg konieczny)
  • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • znajomość aplikacji biurowych oraz e-mail

Oferujemy

  • umowę o pracę w okresie próbnym (baza + prowizja od sprzedaży)
  • samodzielność w działaniu.
  • samochód służbowy.