Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ PRODUCT MANAGER

Production Solutions Sp. z o.o.
mazowieckie, Józefów k/ Otwocka
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 145326, z dnia 2011-05-06

Production Solutions Sp. z o.o. od 1992 roku jako pierwsza firma w Polsce zaopatruje polski

przemysł elektroniczny w Najwyższej Światowej Klasy Sprzęt I Materiały do Produkcji,

Serwisu I Napraw w Technologii powierzchniowej SMT oraz wszystko co potrzebne do

Zapobiegabnia I Zabezpieczenia przed Resztkową elektrycznością statyczną RES/ESD.

Poszukujemy do naszego oddziału w Józefowie k/ Otwocka pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie, Józefów k/ Otwocka

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa na najwyższym poziomie obecnych klientów,
  • spotkania, prezentacje, negocjacje handlowe w siedzibach klientów,
  • raportowanie wyników sprzedaży na podległym terenie,
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami,
  • bieżący kontakt i współpraca z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (warunek konieczny),
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność budowania relacji i zdolności negocjacyjnych,
  • prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu auta,
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • kreatywność I innowacyjność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • chęć do nauki, poszerzania wiedzy z zakresu elektroniki.

Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego

Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Szukamy osób, które chcą wykorzystać swoje możliwości, a my stworzymy im do tego warunki.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie