Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy - Preseller

Dem'a Promotion Polska Sp. Z o.o
kujawsko-pomorskie, Brodnica,Nowe Miasto Lubawskie,Ciechanów,Żuromin,Działdowo, Pułtusk, Mława,Przasnysz,Nowy Dwór Gdański
praca stacjonarna
6120 dni temu

Ogłoszenie numer: 36174, z dnia 2007-11-13

Organizacja akcji merchandisingowych oraz promocyjnych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Brodnica,Nowe Miasto Lubawskie,Ciechanów,Żuromin,Działdowo, Pułtusk, Mława,Przasnysz,Nowy Dwór Gdański

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy / Klient z branży piwowarskiej / obsługa podległych punktów detalicznych,zbieranie zamówień,właściwa ekspozycja towarów,utrzymywanie relacji handlowych,pozyskiwanie nowych punktów

Wymagania

Prawo jazdy kat B, doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawowe + premia za osiągnięte wyniki sprzedażowe
  • Samochód służbowy
  • Palmtop, telefon służbowy
  • Szkolenia