Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel handlowy - polska centralna i poł.

Lubelskie Centrum Zaopatrzenia "Multi-Service" Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
7092 dni temu

Ogłoszenie numer: 9797, z dnia 2005-04-18

Hurtowy dystrybutor obuwia ochronnego i roboczego francuskiej firmy Lemaitre-Securite z wieloletnim doświadczeniem, środków ochrony pracy i BHP, odzieży roboczej i art. P.POŻ.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

Samodzielna praca w obrębie Polski centralnej i południowej z europejskim producentem obuwia ochronnego. Obsługa handlowa powierzonego rynku, systematyczne raportowanie o sytuacji na obsługiwanym terenie.

Wymagania

konieczne doświadczenie w handlu miejsce zamieszkania w Lublinie lub okolicach wykształcenie min. średnie samodzielność i inicjatywa niekaralność umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, - ciekawą i odpowiedzialną pracę na rynku regionalnym z uznanym producentem obuwia, - kompleksowe przygotowanie do pracy poprzez profesjonalny system szkoleń, - atrakcyjny program motywacyjny.