Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawiciel Handlowy / Partner

Wirtualna Strefa
Radom
praca stacjonarna
4522 dni temu

Ogłoszenie numer: 195306, z dnia 2012-03-28

Portal www.wirtualnastrefa.plposzukuje osób przedsiębiorczych lub firm chętnych do podjęcia współpracy jako partner handlowy / przedstawiciel.
Firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnej reklamy w internecie jaką jest „Wirtualny Spacer".
Przykłady naszych realizacji można zobaczyć na stronie www.wirtualnastrefa.pl

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą z miłą aparycją, czujesz się dobrze w kontaktach z klientami, jesteś nastawiony na wysokie zyski i ciekawą pracę ta oferta skierowana jest dla Ciebie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będą:

  • pozyskanie klienta
  • załatwienie spraw formalnych z klientem
  • koordynacja pracy fotografów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy na lokalnym rynku
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta
  • Silna motywacja do pracy
  • Zdolność do samoorganizacji
  • Nastawienie na wyniki
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego oraz wsparcie w postaci szkoleń sprzedażowych.

Pracę zdalną, bez codziennej kontroli ze strony pracodawcy

Elastyczne godziny pracy

Współpracę opartą o zasady franczyzy.

Forma umowy:

  • umowa zlecenie
  • umowa partnerska (jeśli posiadasz firmę)
  • umowa o pracę po okresie próbnym

Wynagrodzenie

Od 2500 do 10000 PLN