Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy -Od Zaraz-Poznań

TAPE CENTER M SERVICE SP. Z O.O.
Poznań
praca stacjonarna
7040 dni temu

Ogłoszenie numer: 11352, z dnia 2005-05-06

Dystrybutor 3M Poland Producent taśm z nadrukiem oraz etykiet

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

poszukiwanie nowych klientów - utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy -przeprowadzanie wizyt handlowych i prezentacji u klienta - przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych

Wymagania

czynne prawo jazdy kat B - dyspozycyjność - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole Od osoby zatrudnionej oczekujemy wykształcenia min. średniego technicznego swoboda w nawiązywaniu stosunków międzyludzkich Mile widziana znajomość rynku taśm i klejów przemysłowych

Oferujemy

- pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - adekwatne wynagrodzenie Pakiety szkoleń specjalistycznych