Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy / Kierownik Grupy Przedstawicieli

PTE BANKOWY S.A.
wielkopolskie, Gniezno, Kłecko, Kłodawa, Konin, Koło, Trzemeszno, Września i okolice
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 83444, z dnia 2009-12-17

www.bankowy.pl PTE Bankowy nawiąże współpracę z agencjami ubezpieczeniowymi i burami kredytowymi oraz byłymi przedstawicielami innych OFE.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Gniezno, Kłecko, Kłodawa, Konin, Koło, Trzemeszno, Września i okolice

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie i obsługa klientów BANKOWEGO OFE - Kierownik-Zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych - Udział w tworzeniu i rozbudowie sieci sprzedaży - Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie - Komunikatywność, miła prezencja - Umiejętność prezentacji oferty - Nastawienie na Klienta - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośrednie i obsłudze Klienta - Własny samochód dodatkowym atutem

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna - Profesjonalne szkolenia (na koszt firmy) - Konkursy motywacyjne - Bonusy, nagrody, wyróżnienia - Możliwość pracy i rozwoju w dynamicznej, stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Miłą i serdeczną atmosferę w młodym zespole koleżanek i kolegów