Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy / Key Account Manager

Belight Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5640 dni temu

Ogłoszenie numer: 56769, z dnia 2009-02-13

Belight Sp. z o.o. – dynamicznie rozwijająca się firma będąca producentem i dostawcą opraw oświetleniowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

• Aktywne pozyskiwanie klientów • Prezentacje i rozmowy handlowe • Prowadzenie negocjacji • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

• Wykształcenie średnie • Doświadczenie w sprzedaży • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu relacji z klientami • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Znajomość programu MS Office • Prawo jazdy

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia • samodzielną i odpowiedzialną pracę • samochód i telefon służbowy • stały rozwój zawodowy